njoftime me femra te kosoves sorted by
relevance

Admin17.06.2021

Më pak femra të trafikuara në Kosovë

Nuk kam qene asnjehere e fejuar.
7900
Admin07.09.2021

Arbanë Qeriqi

Jam e interesuar te gjej shpirtin tim binjak.
5010
Admin27.06.2021

Më pak femra të trafikuara në Kosovë

Zone Periferike Berati B Shiten 30 koshere bletesh ne gjendje shume te mire!!! Nese do te njohesh femra dhe meshkuj kosovar atehere hyr ne chat duke bere klik ketu.
109
Admin22.07.2021

Ambasada e Kosovës në Gjermani del me njoftim për ata që duan të udhëtojnë për në këtë shtet

Jam ne kerkim te nje personi te kompletuar, inxhinier mundesisht mosha 46-49 vjec, nga Tirana.
5502
Admin31.07.2021

CHAT KOSOVAR

Chato me Kosovar nga gjermania, zvicra, austria dhe kosova.
2505
Admin30.06.2021

Njoftime, vajzat kerkojne djem…

I interesuari te lere numer telefoni ne gazete.
9805
Admin17.07.2021

Ambasada e Kosovës në Gjermani del me njoftim për ata që duan të udhëtojnë për në këtë shtet

Le nr amcmj0t0jg per ate person qe gjen veten ne kete sms.
8608
Admin03.09.2021

CHAT KOSOVAR

Transmetuar me 02062016 - 1644 Kerkesa per seks mes meshkujsh e femrash orgji shkembim ciftesh etj Nuk jane njoftime qe behen nga te huaj por nga meshkuj dhe femra shqiptare nga Shqiperia Kosova dhe Maqedonia dhe gjenden lehtesisht ne thuajse te gjitha faqet e njoftimeve te ndryshme onlinebr br Pjesa me e madhe e kerkesave jane per nevoja financiare raporton noaal qe pergatiti kete raport special Ka edhe plot qe duan te bejne seks per kenaqesi Ata qe kerkojne para duan biznesmene dhe ato cka ofrojne jane vertet shumebr br Sikunder do te lexoni me poshte disa nga njoftimet qe ju sjell noaal spikatin ato me kerkesa pa dyshim pikante Meshkuj qe ofrojne trupin e tyre me meshkuj te tjere gruan e tyre me meshkuj te tjere dhe cifte si dhe plot detaje te tjera te nxehtabr br Keshtu nje kerkese vjen nga nje mashkull 40-vjecar Ai thote se do nje biznesmen mosha nuk ka rendesi qe ti beje seks oral dhe kerkon qe ai te beje seks me te tre-kater here Dhe pasi te kene kryer pune 3-4 here premton se do ti ofroje ketij biznesmeni qe te beje seks edhe me te edhe me gruan e tij Ky mashkull ka dhe oferta te tjera Ai thote se do ta lejoje mashkullin qe do te ofrohet qe te beje seks edhe vec e vec me te dhe me gruan e tij edhe bashke Kurse ofron edhe qe vetem ta shikoje ate teksa ben seks me gruan e tijbr br Burri nga Durresi thote se nuk kerkon asgje pervecse ti ruhet sekretibr br Nje tjeter djale eshte 28 vjec Ai thekson se eshte i paster dhe shume simpatik Djaloshi thote se do te njihet me cifte qe duan eksperience te re per te kaluar bukur Ai shprehet i gatshem ne cdo kohe per cifte familjare dhe serioze duke siguruar sekret te plotebr br Nje vajze nga Ballshi ka oferte edhe me te vecante Pranoj te jem loder seksi per ciftet sjam e shtrenjtebr br Ne lumin e kerkesave ka edhe shqiptare te Kosoves Nje cift nga Prizreni kerkojne femer per seks treshe Njoftimi eshte bere nga zonja qe eshte 31 vjece Une dhe burri im 40 vjec jemi cift serioz dhe te paster Duam nje femer qe te respektohemi si shoqe te ngushta E cdo gje sekret Kenaqesia paguhet thote gruaja ne njoftim duke bere nje tjeter thirrje Stop meshkujve dhe cifteve qe i kerkojnebr br Nga Prizreni vjen edhe oferte per grup Kerkoj cifte per seks ne treshe apo ne grup ofroj edhe ndonje dhurate ne eurobr br Nje tjeter djale eshte 31 vjec dhe e ka publikuar lajmerimin e tij nga Prishtina Ai do cifte beqaresh ose te martuar te cdo moshe dhe nga cdo krahine shqiptarebr br Kam oreks te pangopshem per marredhenie seksuale jam tip energjik i zjarrte dhe i palodhshem ne shtrat me nje fantazi te madhe seksuale Jam ne gjendje te mire shendetesore dhe forme te mire trupore Kam penis me permasa te mjaftueshme per ta kenaqur gruan apo te dashuren tuaj Duke marre parasysh rrethanat dhe mentalitetin tone e kuptoj se shqetesimi juaj me i madh si individ dhe si cift eshte mbrojtja e privatesise tuaj per rendesine e kesaj ceshtjeje une jam shume i vetedijshem dhe teper i kujdesshembr br Vetem nese jeni cift serioz dhe me orientim normal seksual jo homoseksual jo biseksualbr br Ky djalosh ka publikuar edhe foto te tij duke ekspozuar me se shumti organin gjenital foto 3 me poshtebr br Kurse nje djale 38-vjecar qe ka publikuar tre foto te trupit te tij lakuriq dhe tregon se eshte nga Tirana dhe kerkon nje cift nga Kosova Ai i do me trup te rregullt dhe siguron se eshte shume i mire ne seksbr br Ndersa nje mashkull nga Tirana fton vajzat qe te bejne seks anal me te duke i ofruar se paguaj mirebr br E nderkohe nje djale qe thote se eshte 25 vjec thote se ofron para per vajze ne nevoje ekonomike Ai thote se eshte mjaft i bukur me kulture dhe me shkolle te larte Kurse ka ca kerkesa te tjera per vajzen ne nevoje E kerkon te jete nga 15 vjec deri 25 vjec Ndoshta ai nuk e di se marredheniet seksuale me te mitur ne moshen 18 vjec denohem me disa vite burg edhe kur ato behen me pelqimin e te dy palevebr br Djaloshi eshte i qarte ne kerkesat e veta Ai thekson se nuk po kerkon nje punonjese seksi por vetem vajze qe ka nevoje per para dhe jep numrin e tij te telefonit celular Ofroj para per vajze ne nevoje ekonomike 15-25 Nje vajze qe ben seks anal pervec seksit normal Jam 25 vjec me shkolle te larte dhe nivel kulture dhe mjaft i bukur Jo punonjese seksi vetem vajze qe ka nevoje per para mbyllet njoftimi ku lihet dhe numri i telefonitbr br Nje tjeter kerkese vjen nga nje djale i cili kerkon seks me pagese Ai thote se ofron 50 euro per nje ore me nje femer dhe i fton ti shkruajne ne adresen e tij te emailitbr br Nje djale tjeter kerkon seks me cdo lloj femre Por ai thekson se ka disa pelqime Ne vecanti te moshuarat dhe te shendoshatbr br Djaloshi zhigolo thote se ka cmime te arsyeshme kurse premton se mund tju fal kenaqesi te paharrueshmebr br Nje tjeter djale qe ka publikuar njoftimin e vet ne faqet e internetit qe kane rubrikat vajzat kerkojne djem djemte kerkojne vajza dhe djemte kerkojne djem e vajzat kerkojne vajza shkruan se eshte i virgjerbr br I riu tregon se eshte 26 vjec dhe kurre nuk ka bere seks Thote se eshte i bukur dhe kerkon edhe ai nje vajze te virgjer qe e do nga 15 deri ne 24 vecbr br Nje tjeter kerkese vjen per femra te nxehta Djaloshi thote se pranon edhe treshe duke theksuar se e do me dy femra mosha nuk ka rendesi Por shton se do femra me vithe dhe gjoks te madhbr br Ndersa nje gjimnazist nga Tirana qe thote se eshte vetem 17 vjec habit me premtimin e tij per te cmendur femrat ne shtrat Ai propozoj seks edhe me cifte Adoleshenti thote se eshte ne pritje te vajzave dhe cifteve qe kane deshire per te bere cmenduri ne shtratbr br Nje tjeter djale ka oferte edhe me konkrete Jam nje djale 27 vjec trup sportiv i palestruar 190 cm 85 kg floket geshtenje sy bojeqelli Duke theksuar se eshte me shume eksperience ne shtrat ai shton Me pelqen gjerat intime dhe shume sekrete Kush e ndien veten per keto qejfe une ju bej tju dridhen kofshet nga orgazmat e shumtabr br Dominojne kerkesat per seks ne grupbr br Kerkesat per treshe dhe bashkim ciftesh jane te shumta ne njoftimet e publikuarabr br Nje cift qe Jeton ne Tirane ai 28 vjec dhe ajo 2 vjet me e vogel pohojne se jane marre vesh mes tyre qe te bejne seks me femra te tjera Kerkojme nje aventure te bukur me nje vajze te bukur Sekretin e kerkojme si paresor dhe jemi shume te lirshem per cdo bisede qe tju njohim me mire Vajzat me komplekse nuk na interesojne Veme ne dispozicion nje apartament dhe shperblim - perfundon njoftimi qe pasohet nga dhenia e kontaktevebr br Nje tjeter cift nga Tirana 37 dhe 29 vjec kerkojne seks me nje tjeter cift Ata theksojne Ju lutem mos kontaktoni nese talleni ose jeni vetem meshkujbr br Po ne Tirane eshte dhe nje kerkese Kerkoj cifte te paster dhe 100 sekret per lojera seksuale Jam 38 vjec i martuar simpatik i paster trup sportiv shume aktiv ne shtrat Me pelqen qe gjithmone te bej dicka ndryshe nga rutina e perhershme ju garantoj se nuk do te zhgenjeheni ne asnje drejtim nga une mosha e preferuar 30 deri 50 vjecbr br Nje mashkull tjeter ben oferte per cifte nga Tirana Durresi dhe Elbasani Ai kerkon jo vetem nga femra te vetmuara por edhe cifte qe kane nevoje per nje partner tjeter qe te lidhen me te Jam tip i kulturuar me pozite ne shoqeri dhe intelekt Nuk bezdis njeri dhe nuk dashuroj kam deshire thjesht te kem shume miq dhe te argetohemi ne cfaredo momenti dhe mundesie - thote mashkulli anonimbr br Kurse nje cift burre e grua mbi 40 vjec shpallin kerkesen per te bere seks me nje tjeter cift pa specifikuar moshen e tyrebr br Nje tjeter cift 40-vjecaresh kerkon nje mashkull Ata kane kerkesa per te Te jete biznesmen ose i pasur me kulture mbi 35 vjec dhe per ta eshte okay nese eshte biseksual pra qe te beje seks edhe me meshkuj edhe me femra ifti thote se nga fundi i korrikut e deri ne dhjetor do te jene ne Durres dhe fton meshkujt e interesuar nga Kosova dhe Shqiperia duke u premtuar lidhje te perjetshmebr br Kurse nje djale 25 vjec ofrohet per seks me cifte te cdo lloj moshe per eksperienca te reja Per ciftet qe kerkojne nje partner sekret per te plotesuar deshirat e tyre seksuale Te me kontaktojne vetem ata cifte qe jane te vendosur per takime mundesisht ne oret e mbremjesbr br Nje femer 37 vjece kerkon nje femer tjeter 25 vjec e lart ose edhe grua deri 60 vjec per seks treshe Une jam 37 burri 42 familjare te rregullt duam njeri qe te respektohemi si shoqe te ngushta E cdo gje sekretbr br Njoftimi tjeter vjen nga nje cift qe pohojne se jane ne kerkim te meshkujve me norma te larta biznesmeneve te fuqishem Per momentin ndodhem vetem une mashkulli Femra vjen pas 30 ditesh - thote 40 vjecari qe e ka gruan tre vjet me te vogel Ai ka kushte dhe oferta per kete oferte qe ben Per treshe ose edhe te shoh kur ai ia ben asaj Edhe une mashkulli dua k e marr edhe oral Per cdo gje varet ne pelqimin tim - mbyllet kerkesa qe nuk harron te theksoje se kane nevoje per ndihme financiarebr br Vajza dhe djem qe duan seks me vajza dhe djem te tjerebr br Mes kerkesave te shumta spikatin edhe ato te meshkujve qe kerkojne meshkuj dhe femrave qe kerkojne femrabr br Ketu porosite jane nga me te ndryshmet dhe ilustrohen edhe me foto ku ata tregojne turpin dhe organin e tyre gjenitalbr br Me poshte ju gjeni disa pamje te censuruara nga noaalbr br Nje djale 25 vjecar thote se eshte pasiv simpatik dhe serioz dhe shton se po kerkon nje mashkull tjeter qe thekson se e do sa me te fuqishembr br Ndersa nje vajze 28 vjece thote se kerkon te lidhet me nje lesbike Te kenaqemi Sepse me pelqen te jem ne shtrat e nje lesbike - thote vajza ne njoftim dhe ofron me shume Pranoj te me beje cte doje ajobr br Nje tjeter mashkull eshte duke kerkuar nje biseksual aktiv mbi 45 vjec Djaloshi tregon se eshte 32 vjecar ben seks me femra por eshte dhe pasiv me meshkujbr br Ne Tirane kane njoftuar edhe dy djem 20 dhe 25 vjec qe thone se jane qe te dy aktive Do te donim te benim nje treshe te papare me nje pasiv qe te kete vend ose edhe aktiv ne Tiranebr br Sakaq nje djale 20 vjec ne Tirane thote se eshte i virgjer Kerkesa e tij eshte e shkoqitur Ju lutem kush eshte serioz dhe i paster dhe te kete vend jo gjera serioze thjesht nje natebr br Nje tjeter djalosh i virgjer ka bere kerkese Jam 20 vjec i virgjer Kerkoj nje djale te virgjer qe ta provojme se bashku nga mosha 16-20 vjec Te jene serioze jo kuriozebr br Kurse nje 40-vjecar nga Durresi kerkon edhe kenaqesi edhe para Nese ke deshire per te bere gojore vetem biznesmene me kontakto nebr br Oferta dhe per te lene femra shtatzenebr br Ne mesin kerkesave dhe ofertave qe behen ne faqet e internetit me njoftime bie ne sy edhe ky lajmerim per te lene femra shtatzenebr br Kerkoj femra qe per arsyet e tyre personale duan te mbesin shtatzene Jam 23 vjec i paraqitshem dhe i arsimuar ne nje universitet cilesorbr br Djaloshi ka kriteret e veta Nuk duhet te shkembehet asnje informacion personal pasi si per ju akoma dhe me shume per mua dua te ruhet cdo gje privatebr br Fillimisht kerkoj te beje nje analize gjaku qe te konfirmoje qe eshte e paster nga ndonje semundjebr br Kerkesa evazivebr br Mes kerkesave gjendet edhe nje e tille Nje djale qe kerkon te kaloje dite te javes ne nje tjeter shtepibr br Ai thote se eshte 30 vjec dhe ka pune te lodhshme por fiton mire Kam nevoje qe te pakten nje here ne jave te shkoj te pushoj ne nje banese tjeter jo tek e imja per clodhje Kam mundesi ta marr edhe vete nje apartament por nuk ka kush kujdeset Keshtu qe nese ndonje vajze apo zonje i duket e arsyeshme te me mireprese nje here apo dy here ne jave mund ta ndihmoj te perballoje qerane - thote ofertuesi online abnoaalbr br Para SHIKONI T GJITHA FOTOT 15 Pas Para SHIKONI T GJITHA FOTOT Pas lang enUS p idlastbrbr windowtaboola windowtaboola taboolapush mode thumbnails-a-escalator slider true placement Mobile Escalator Thumbnails targettype mix• com Your browser does not support iframes.
96010
Admin16.06.2021

CHAT KOSOVAR

te kultivuara ne nje nder zonat me te mira te beratit, ne fshatin terpan.
1206
Admin22.06.2021

Njoftim për avokatet femra, lidhur me pamundësinë e organizimit për nderë të festës së 8 Marsit!

Po le numer tel ne gazete.
3601
Admin30.06.2021

Më pak femra të trafikuara në Kosovë

Kodra e Diellit Tirane 2.
7908
Admin03.09.2021

PLLUMATE E KOSOVES 2020 DZNEKATE

Tek une dote gjeni sinqeritet korrektesi rrespekt dashuri.
2908